Od 2004 roku z powodzeniem prowadzimy Klientów przez zawiłości księgowe i podatkowe. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Państwa BEZPIECZEŃSTWO PODATKOWE jest dla nas priorytetem
Dlaczego? Bo w naszej branży profesjonalizm to odnajdywanie wspólnego mianownika między celami podatnika a oczekiwaniami fiskusa. Osiągamy to w pełni skupiając się na potrzebach obu stron.
Kancelaria księgowo-podatkowa EuroPodatnik Warszawa Ochota utrzymuje wysoki standard obsługi swoich Klientów poprzez zatrudnienie doświadczonych specjalistów w dziedzinie księgowości, podatków oraz kadr i płac.
Stosujemy nowoczesne systemy zabezpieczeń co gwarantuje pełne bezpieczeństwo danych elektronicznych oraz dokumentów.
Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Dlaczego nasze biuro rachunkowe? Korzyści ze współpracy z Europodatnik

Na wymagającym rynku jesteśmy specjalistami od zapewnienia bezstresowego prowadzenia firmy przez Klienta. Powierzone nam zadania zawsze realizujemy szybko i skutecznie, trafnie identyfikując możliwości i obowiązki podatkowe.

Pomożemy w codziennych obowiązkach Przedsiębiorcy

europodatnik joanna jasinskaDoradca Podatkowy, właścicielka firmy EuroPodatnik, od ponad 30 lat związana z księgowością i podatkami. Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiała w księgowości korporacyjnej. Jej doświadczenie obejmuje prowadzenie księgowości firm krajowych jak i międzynarodowych, od rejestracji przez połączenia, akwizycję aż po likwidacje. Wieloletnie doświadczenie oparte jest na bieżącym prowadzeniu spraw księgowych, podatkowych jak również kadrowo-płacowych i controllingu finansowym. Przeprowadzała firmy Klientów przez fuzje, głębokie restrukturyzacje poprzedzone badaniem due diligence, audyty. Z wykształcenia ekonomistka, z zamiłowania ogrodniczka. Wierzy, że aby zrealizować cel zawodowy czy osobistym – trzeba mieć jasno określone priorytety i nie rezygnować pomimo trudności i porażek.