Nasz zespół składa się osób o otwartych na wiedzę oraz możliwość dzielenia się nią w codziennych sytuacjach zawodowych. Dbamy o trwałe, dobre relacje z naszymi Klientami. Możemy realizować własne pomysły i inicjatywy w kierunku automatyzacji pracy i nowych technologii. Na co dzień zajmuje nas nie tylko intensywna praca – potrafimy też świetnie bawić się razem!

praca w księgowości WarszawaJesteś osobom:

  • otwartą na pracę z dokumentami i Klientami;
  • nie nudzi Ciebie powtarzanie wielu tych samych czynności co miesiąc;
  • posiadasz cechy dobrej Księgowej/Księgowego takie jak terminowość, dokładność, odpowiedzialność za wykonywaną pracę;

Serdecznie zapraszam do aplikowania: biuro@europodatnik.pl

Dołącz do naszego Zespołu! Czekamy na Twoją aplikację na stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Oferujemy:

  • dużą możliwość rozwoju zawodowego,
  • samodzielności,
  • pracę zdalną po okresie próbnym,
  • opiekę medyczną,
  • szkolenia zawodowe.

Mile widziana:

  • znajomość zagadnień kadrowo-płacowych.

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości przepisów z zakresu księgowości i podatków,
  • umiejętności miłej i efektywnej współpracy z Klientem,
  • odpowiedzialności za wykonanie powierzonej pracy;
  • znajomości programu Comarch Optima będzie dużym atutem;

Twoje codzienne obowiązki to:

  • samodzielne prowadzenie w pełnym zakresie księgowości firm.
  • kontrola dokumentów przychodzących, wprowadzanie i księgowanie faktur, WB,
  • sporządzanie rozliczeń podatkowych i sprawozdań finansowych.

Jeśli na razie pełny zakres jest dla Ciebie wyzwaniem ale chcesz się rozwijać i nabrać pewności siebie przy wykonywaniu codziennych obowiązków to też zapraszamy na spotkanie.

Asystentka / Asystent do biura rachunkowego

Chcesz zdobyć doświadczenie w biurze rachunkowym. Interesuje Ciebie księgowość lub kadry i płace. Chcesz się rozwijać w kierunku podatków lub HR, dajemy możliwość praktycznego poznania zawodu. Chętnie zatrudnimy studenta lub absolwenta pokrewnych kierunków.

Szukamy osoby:

  • Dopasowanej do naszego 5 osobowego zespołu, która z uśmiechem będzie zaczynała każdy dzień.
  • Otwartej na kontakty z Klientami
  • Cierpliwej, dokładnej i systematycznej, którą nie odstrasza praca z dokumentami

Zakres pracy:

  • Współpraca z księgową i kadrową w zakresie wprowadzania dokumentów do systemu ;
  • Zaczytywanie dokumentów przesyłanych przez Klientów do OCR
  • Weryfikacja faktur pod kątem ich kompletności
  • Archiwizacja,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, pakiet medyczny, możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia zawodowe.